Kuues mitmikeperede kokktulek

Eesti mitmikud saavad kokku – anna sellele head hoogu!

Eesti mitmikepered kogunevad 12. augustil Tallinna Loomaaias, et arutleda tervise- ja kasvatusteemadel ning koos rõõmsalt lustida.  Seda toredat üritust saab veel viimaseid päevi toetada Hooandjas!

 

Kuues mitmike kokkutulek toob kokku kaksikuid ja kolmikuid kasvatavad pered üle Eesti. Korraldustoimkonna liige Kadri Talva-Ots märgib, et see on peredele väga oodatud sündmus, et taas kohtuda, ammutada uusi teadmisi, lustida ja üksteist toetada jagades unikaalseid kasvatuspraktikaid.

Möödunud aastal kasvas kokkutulek mitmekordselt – eeldatud 60 pere asemel tuli kohale 130. Sel aastal oodati osalema ligi 180 perekonda üle Eesti, kes igapäevaselt suhtlevad enamasti Facebooki grupis Mitmikud, kuid juba praeguseks on registreerunud 237 peret.

Tänavuse kokkutuleku teemaks on tervis – nii vaimne kui ka kehaline. Esmakordselt toimuvad loengud lapsevanematele, lisaks lastele jooga- ja muusikatunnid. Giidid viivad soovijad tutvuma põneva loomariigiga.

Kindlasti peetakse traditsioonilist ühispiknikku ja üritatakse mahutada kõik osalejad ka suurele ühispildile.

„Selleks, et saaksime mitmikeperedele väärilise kokkutuleku korraldada, kasutame ka sel aastal ühisrahastusplatvormi Hooandja abi,“ ütleb Talva-Ots ja palub kõigil, kes sellist erakordset üritust soovivad toetada, teha seda veel viimase kolme päeva jooksul  – http://www.hooandja.ee/projekt/mitmike-kokkutulek-2017

 

Korraldajad on aktiivsed Eesti emad

 

Mitmike kokkutulekut korraldavad hakkajad Eesti naised, kel kodus kasvamas kaksikud ja nende õed-vennad. Siiani on seda tehtud õhinapõhiselt ja heade toetajate abiga, kuid sel aastal loodi seoses osalejate mitmekordse kasvuga MTÜ Eesti Mitmikud.

Mitmikeperede tegemisi toetab osaliselt ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Mitmike kokkutulek on pühendatud ka Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale, sest just lapsed viivad riiki edasi järgmiste väärikate tähtpäevade suunas.

Kokkutulekule on oodatud kõik mitmikepered. Rohkem infot toimunud kokkutulekute kohta ja ennast registreerida saab kodulehel  www.eestimitmikud.ee

 

 

 

0 Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

Kas soovid sõna sekka öelda?
Palun tee seda, sinu arvamus on tähtis!

Lisa kommentaar