Vihmasadu

Meie peres on tunda juba sügisehõngu….

See sügisehõng tähendab seda, et meie peres käis juba nohu külas. 2 nädalat sai poiss lasteaias mängida, siis tuli see lõbus laupäev, kus päeval oli +28 kraadi sooja ja õhtul hakkas sadama, ning järgmise päeva õhtuks oligi nohu olemas.

Eks muidugi on ju lastel tore õues möllata, ja vahet pole, milline on ilm. Eriti tore on muidugi kuuma ilmaga veega mängida või vihmasaju ajal paljalt õues joosta.

See nohu aga rikkus kõik ilusa ära. Nüüdsest pidi panema jalga sokid ning paljalt vihmas jooksmine oli ka lubamatu. Selle asemel sai veeta vanaema juures neli toredat päeva. Hommikuti ikka poiss autosse, vanaema juurde sõit, ning peale tööd poisile järgi ja kodu poole tagasi.

Poisile meeldis vanaema juures väga. Käisid koos vanaemaga isegi tiigi ääres kala püüdmas. Kaevasid kasvuhoonest vihmausse ka kaasa, et ikka kala paremini kätte saaks. Ja saidki kala ka. Poisi lemmiku – ahvena. Oh seda rõõmu jälle. Vahel on rõõmu sõna otseses mõttes pisikestest asjadest. No see kala oli üsna väike veel.

Hambasaaga jätkub

Järgmine hammas, mis juba tükk aega suus loksus, oli ülemine esihammas. Lõpuks loksus ikka üsna korralikult, poiss sai seda keelega isegi tagurpidi keerata. Aga kinni oli veel kõvasti, et igeme seest lahti veel ei tulnud.

Ühel päeval plaanisime aga kinno minna. Juba sättisime end minekule, ja poiss ikka mängis oma hambaga. Kuna meil oli plaan ka enne kino sööma minna, siis palusin tal korralikult seda hammast ikka keerata ja kangutada. Kuidas ta muidu oleks oma toitu saanud süüa. Ei olnud sellest kruttimisest kasu. Varsti aga olimegi söögikohas, kui issi palus sama asja. Et keerutaks veel kohe tugevamalt oma hammast, et kohe varsti tuuakse söök, ja selle loksuva hambaga oleks väga paha süüa. Kõigest paar minutit hambaga mängimist ja sõrmede vahel ta oligi!

Nüüd sai väikemees korralikult oma toitu süüa.

 


 

Olen väikese ühelapselise pere ema, peres kasvab 6aastane poeg. Veidi huvitavamaks võib olukorra teha see, et meiega koos elab ka minu pensionärist ema. Oleme väga ühtehoidev pere ja armastame teha paljusid asju alati koos.

0 Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

Kas soovid sõna sekka öelda?
Palun tee seda, sinu arvamus on tähtis!

Lisa kommentaar