beebi sündis

Meie peres on jälle beebi!

Kui olete märganud, siis olen viimased kuud natuke vaiksem olnud.  Mitte et poleks miskit öelda, seda on palju, kuid tunne oli,  et peaks olema natuke tagasihoidlikum ning mitte jutustama kogu maailmale oma elust, igaks juhuks…  

 

“Vaikuse perioodi” ajal panin palju kirja, just selliseid asju millele tavaliselt kohe ei mõtle, neist kõigest saate lugeda juba tulevikus.

Miks siis vaikus?

Saage tuttavaks, Nora!

Preili Nora liitus meie perega 18. oktoobril kell 19.25 kohaliku aja järgi. Kaaluks natuke üle 3100 grammi, pikkuseks 48 sentimeetri kanti.

Meie rõõmu ei ole sõnadesse isegi võimalik panna. Ootusärevus ning -kartus oli suur, ning kui preili kohal, võis lõpuks rahulikult hingata.

Preili sündis erakorralise keisrilõike kaudu natuke varem kui planeeritud, kuid siiski heade parameetridega.

Surprise!

Kohandume oma uue elutempoga ning anname teile teada, kuidas meil läheb juba mõne aja pärast.

Nagu juba mainitud, ootusajal, panin kirja mitu-mitu lugu, just sellest kuidas olla (ja mitte olla) kõrge riskiga rase, kuidas halvad mõtted eemale ajada, kuidas me “valmistasime” ette suurt õde ja kuidas see protsess siis taaskord käis.

Mõnusa lisana meelitasin isegi Abikaasat kirjutama oma “ülevaadet”. Härra Abikaasa kirjutab oma vaatevinklist, kuidas ülemuretseva naisega hakkama saada, kuidas ise olla “tugev” kui kartus hinges.

(Seda siis inglise keeles, tal pole täpitähti arvutil… hahahah)

 


 

0 Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

Kas soovid sõna sekka öelda?
Palun tee seda, sinu arvamus on tähtis!

Lisa kommentaar