Aga meil algas puhkus – jälle!

Septembrist on saanud oktoober. Ja mis siis, et ongi juba sügis, ootab meid ees nädal aega puhkust. Ei lähe kuskile reisile, vaid naudime kodumaa sügist.

 

Esmaspäevaks on mul plaan veidi kodu koristada – tolmu pühkida, põrandaid ja pesu pesta. Võibolla ka kardinate vahetus, sest see tegu on mul siiani tegemata. Meie väikemees läheb lasteaeda.

Teisipäevaks on plaan elukaaslasega kahekesi miskit ette võtta. Kui ilm ilus, võibolla rabasse värsket õhku hingama. Kui ilm aga kole, siis äkki šopingule ja kinno. Meie väikemees läheb lasteaeda.

Kolmapäeval stardime suvepealinna, sest meid ootab spaa. Lähme sulistame vees ja lõõgastume terve perega. Väikemees muidugi kaasa, lasteaeda ei lähe.

Neljapäeval tagasi koju. Loodetavasti teeme lahedaid vahepeatuseid siin ja seal. Täpselt polegi seda paika pannud veel, aga otsejoones koju me küll ei tule. Kui juba, siis juba.

Reedel on plaan minna Tallinna loomaaeda uut jääkarude polaariumit vaatama. See on väga lahe, et jääkarud uue ilusa suure kodu said! Reede õhtul aga lähen mina oma sõbrannadega välja õhtustama ja muusikat kuulama.

Nädalavahetus on veel lahtine, aga arvatavasti tuleb minna suvilasse, et õunad ära korjata. Et midagi kasulikku kah.

Eks see nädalake puhkust läheb kindlasti kiirelt. Aga tegemisi jagub.

Otsustasime, et väikemees käib puhkuse ajal need kaks esimest päeva lasteaias. Ikkagi viimane aasta lasteaias. Ja teine asi – sõbrad ja seltskond.

 


Olen väikese ühelapselise pere ema, peres kasvab 6aastane poeg. Veidi huvitavamaks võib olukorra teha see, et meiega koos elab ka minu pensionärist ema. Oleme väga ühtehoidev pere ja armastame teha paljusid asju alati koos.

 

0 Kommentaarid

Kirjuta kommentaar

Kas soovid sõna sekka öelda?
Palun tee seda, sinu arvamus on tähtis!

Lisa kommentaar